scorecardresearch

ÖNDER BALIKÇI - MEHMET İLBAN SOHBETİ

13 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
*VİDEO SÖYLEŞİ* KONUK: BANDIRMASPOR KULÜBÜ MÜDÜRÜ MEHMET İLBAN
-ÖNDER BALIKÇI & EMİRKAPTAN-
Bandırmaspor Kulübü Müdürü Mehmet İlban: “Bandırmaspor, hayatımın çok önemli bir parçası”

Bandırmaspor Kulübü Müdürü Mehmet İlban, “Bandırmaspor, hayatımın çok önemli bir parçasıdır” dedi.
1969 yılında Bandırma’da doğan İlban, Bandırmaspor Taraftarlar Derneği’nin bulunmamasını önemli bir eksiklik olarak gördüğüne dikkati çekti. Bu yıl Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele veren Bandırmaspor’da, oyuncular arasında görülen arkadaşlık, birlik ve beraberliği en büyük avantaj olarak gördüğünün altını çizen İlban, “İnanıyorum ki, 5,5-6 yıldır kenarından döndüğümüz 1. Lig’i bu yıl yakalayacağız” diye konuştu.
Bandırmaspor’un maçlarını statta kendisinin de adeta futbolcularla birlikte yaşadığını vurgulayan İlban, “En çok sevindiğim anılarımın başında, Bolu’da şampiyon olarak amatör ligden, 3. Lig’e yükseldiğimiz final maçı gelir. O maçın sonunda bir yandan ağlıyor, bir yandan da yanımdakilere ve futbolcularımıza ‘Siz de ağlayın’ diyordum. Yine inanıyorum ki, bu sezon sonunda yine birlikte sevinç gözyaşları dökeceğiz.”
Mustafa Özatmaca’dan devraldığı Bandırmaspor Kulübü Müdürlüğü’nü üç yıldır yürütmekte olan Mehmet İlban, babadan kalma çok iyi bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu da sözlerine ekledi.

www.emirkaptan.com
Etiketler