scorecardresearch

ODA BAŞKANI ADNAN GEMİCİ AÇIKLAMALARI

19 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
PAZARCI ESNAFINDAN ALINAN PARALAR İÇİN ODA BAŞKANI AÇIKLAMA YAPTI *VİDEO HABER*

-ÖNDER BALIKÇI & EMİRKAPTAN-
“BANDIRMA’DA PAZARCI ESNAFI İSYANDA” HABERİ İÇİN BİLGİSİNE BAŞVURDUĞUMUZ ODA BAŞKANI ADNAN GEMİCİ, “BENİM ABDESTİMDEN ŞÜPHEM YOK” DEDİ.

Bandırma Tuhafiyeciler, Manifaturacılar ve Kırtasiyeciler Odası Başkanı Adnan Gemici, pazarcı esnafından, pazar yeri devri sırasında, Odaya makbuz karşılığında aldıkları paraların yasal olduğunu öne sürdü.

Sorumlu gazetecilik anlayışımız gereği pazarcı esnafının şikâyetlerini dile getirirken, olayın muhatabı olan Oda Başkanı Gemici’nin de düşüncelerini alarak kendisine yanıt hakkını kullandırmak istedik.

Ancak bilgisine başvurduğumuz Oda Başkanı Gemici, zaman zaman sinirlerine hâkim olamayarak pazarcı esnafının şikâyetlerini yanıtlamak yerine, vatandaşın sesini yansıtmak amacıyla konuyu haberleştiren gazeteciler ile tartışmayı ve polemiğe girmeyi tercih etti. Bir ara gazetecilere nasıl soru sormaları gerektiği hakkında dersler veren(!) Gemici, "Benim abdestimden şüphem yok" dedi.

2002 yılından bu yana Oda Başkanlığı görevinde bulunduğunu vurgulayan Adnan Gemici, kimseden zorla bağış almadıklarını öne sürerek, “Pazar yeri devri sırasında esnaf arkadaşlarımızın Odamıza bağış yapmaları doğaldır. Bu parayı ödemek zorundadırlar. Bu parayı alacağız" diye konuştu.

Hakkındaki iddialara doyurucu ve inandırıcı yanıtlar veremeyen Gemici, bu konuda tepki gösteren esnafın, kendisine ve yönetim kuruluna muhalif olduğunu öne sürdü.

www.emirkaptan.com
Etiketler