scorecardresearch

İBRAHİM YILDIZ FOTOĞRAF SERGİSİ

9 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
İBRAHİM YILDIZ’DAN 5 YILDIZLI SERGİ *VİDEO HABER*
-AHMET PESEN & EMİRKAPTAN-
İbrahim Yıldız’ın fotoğraf sergisi beğenildi.

Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen emekli öğretmen İbrahim Yıldız’ın fotoğraf sergisi ilgi gördü.
Kültür Sanat Merkezi’ndeki serginin açılış konuşmasını Belediye Başkanı Dursun Mirza yaptı. Mirza konuşmasında “Çağdaş toplum olmak istiyorsak bilime kültüre, sanata önem vermek zorundayız’’ dedi.
Kültür sanat merkezimiz sanatın farklı dallarında güzelliklere ev sahipliği yapmaya devam ettiğini de hatırlatan Mirza, “sergiler atölye çalışmaları tiyatro, dans ve halkoyunları kursları, çok sayıda gencimiz bu mekândan keyifle yararlanıyor. Artık belediyemiz tarafından işletilmeye başlanan Barış Manço Kültür Merkezi’nde farklı içerikli programlar halkımızla buluşuyor. Bandırma da kültür ve sanatın çok daha geniş kitlelere yayılmasına katkı sağlayan bu çalışmaları çok önemsiyoruz. Bilim ve sanat bir kuşun iki kanadı gibidir. İki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar. Çağdaş toplum olmak istiyorsak bilime kültüre, sanata önem vermek zorundayız.”
Sanatçı İbrahim Yıldız’da fotoğraflarını sanata dönüştürdüğünü vurgulayarak, “ortaya benim açımdan güzel kareler çıktı. Şimdi onları sizlerin beğenisine sunuyorum” dedi.
Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza İbrahim Yıldız’a bir plaket verdi.
Sergi 26 Aralık tarihine kadar açık kalacak.
www.emirkaptan.com

Etiketler